Tüm üyelik avantajları ve detayları

Mixyap 500mbit ınternet upload hızı ile, bir güne saatlerce video eğitimi sığdıracak kadar çabuk ve hızlı güncellemeler yapar. Bu altyapı Türkiye’de sunulmadığı için hiçbir online eğitim sitesi Mixyap kadar hızlı değildir.
Mixyap’a eklenen videolar bulunduğunuz yerdeki internet hızına göre değişir ve kesintisiz olarak sunulur. Cloud tabanlı olduğu için size en yakın merkez server’dan yayın yapar.
Mixyap sayesinde herhangi bir zaman, mekan ve aygıt kısıtlaması olmadan, üyeliğiniz süresince dilediğiniz kadar eğitimleri izleyebilir, istediğiniz saatte eğitimlere başlayabilir, tekrar tekrar izleyebilir veya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Mixyap premium bölümüne düzenli olarak yeni videolar ve yeni anlatımlar eklenmektedir. Bu sayede üyeliğiniz boyunca her günü değerlendirebilir ve eğitimlerimizden gün kaybı olmadan faydalanabilirsiniz.
Mixyap eğitim videoları, 7 gün 24 saat boyunca çevrimicidir. Cloud tabanlı video sunucularımız sayesinde %99,9 uptime garantisi veriyoruz. Kesintisiz kaliteli eğitim önceliklerimiz arasındadır.
Günümüzün teknolojileri gereği Mixyap videoları ve web sayfalarımız, kullandığınız cihaza göre otomatik olarak adapte olmaktadır. İster normal PC kullanın, ister dizüstü, isterseniz mobil telefonunuzu veya tabletlerinizi kullanın, Mixyap’a her türlü cihaz ile bağlanabilirsiniz.İster tatilde, ister iş yerinde, isterseniz koltuğunuzda seyredin, Mixyap kullandığınız cihazı algılayacak ve ona göre size kesintisiz kaliteli bir video sunacaktır.
Mixyap için hazırlanan tüm eğitimler HD olarak kayıt edilmektedir. Bu konuda görüntü kalitesinden en ufak taviz vermeden internet hızınıza göre otomatik değişen eğitim videoları sunuyoruz. Mixyap videolarında hiçbir görüntü detayını atlamadan eğitim veriyoruz.
Mixyap için hazırlanan tüm eğitimlerde ses kalitemiz birinci sınıftır. Mixyap videoları profesyonel olarak yalıtılmış sessiz studiolarda, dünyanın en iyi vokal mikrofonları ile kayıt edilip, masteringden ve mixinginden geçirilmektedir. Dolayısıyla, her videomuzda pırıl pırıl bir ses kalitesiyle eğitimimizi seyreder, arka planda dikkatinizi dağıtacak hiçbir yabancı ses ile karşılaşmazsınız.
Mixyap eğitim videolarında konular tane tane ve en ince detayına kadar anlatılmaktadır. Eğitim aldığınız fikrini aklımızdan çıkarmadan, her detaya vurgu yaparak, sade ve düz bir anlatımla videolarımızı hazırlıyoruz. Eğitimlerimizin türkçe kaynak olduğu fikrinden yola çıkıp, ingilizce kelimeleri mümkün olduğunca türkçe telefuz etmeye gayret ediyoruz.
Mixyap bünyesindeki eğitmenlerimiz anlattıkları konunun uzmanıdırlar. Yurtdışında referansları olan, yurtdışında başarıyı yakalamış, son derece tecrübeli eğitmenlerimiz ile Mixyap bu konuda tek kaynak.
Ne kadar titiz davranırsak davranalım eğitimlerimizde anlamadığınız konular olabilir. Hiç sorun değil. Mixyap ekibine eğitimlerde anlamadığınız konularda destek alacak şekilde email atabilirsiniz. En geç 24 saat içinde sorularınızı cevaplıyoruz. Bize istediğiniz zaman mail ile veya facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Mixyap size sadece eğitim sunup, eğitimlerinizi tamamladıktan sonra ne yaptığınızı umursamayan kurumlar gibi değildir. Yeteneğinize göre Mixyap olarak elinizden tutacak, yaptığınız şarkıların dünya çapında yayılmasını sağlayacak altyapıya ve desteğe sahibiz. Geleceğiniz bizim için önemlidir o nedenle geniş çevremiz sayesinde parçalarınızı dünya üzerinde 300’den fazla online markette satışa çıkarabilirsiniz.
Hemen üye ol
Satın Al